جراح بینی در خرم آباد

خوش بختانه با توجه به پیشرفت هایی که در پزشکی رخ داده است می توانیم در بسیاری از زمینه ها بر روی این دانش حساب کنیم. پزشکی در طول سال های اخیر در حوزه درمان و زیبایی پیشرفت های بسیار چشمگیری داشته است.

یکی از پرطرفدار ترین خدمات پزشکی و زیبایی که امروزه جزء رایج ترین اعمالی است که از سوی پزشکان در حال انجام است جراحی بینی است. در این مقاله بر آنیم مجموعه ای از اطلاعات ضروری ای که هرکس برای انجام این عمل زیبایی نیازمند است در اختیار تان قرار  دهیم.

آیا می دانید اعمال زیبایی بینی فقط محدود به روش جراحی نمی شود؟

آیا می دانستید در برخی شرایط پزشک بدون تیغ جراحی می تواند بینی شما را به حالت زیبایی در بیاورد؟
آیا جزء کسانی هستید که از جراحی بینی هراس دارید؟
در این مقاله با ما باشید تا بسیاری از سوال های مهم شما پاسخ داده شوند.

جراحی بینی در دورود

باید گفت جراحی بینی به دو روش متفاوت انجام می پذیرد : جراحی باز ، جراحی بسته.
جراحی باز:
در این روش نیاز است که پزشک با استفاده از تیغ جراحی بخش هایی از بینی را برش داده سپس با انجام کارهایی زائده های بینی را برداشته سپس بخیه بزند.
جراحی بسته :
در صورتی که شرایط بیمار و بینی اش به نوعی باشد که تیغ جراحی لازم نباشد از طریق جراحی بسته اقدامات لازم برای زیبایی بینی انجام می شود. در این روش هیچ برشی روی پوست داده نمی شود بلکه همه برشها داخل بینی ایجاد می گردند.

جراح بینی در خرم آباد

جراح بینی در خرم آباد

جراحی بینی از طریق روش جراحی بسته و مزایای این روش

•    در این روش مدت زمان عمل کاهش می یابد. ( در صورتی که در روش عمل باز این مدت زمان بیشتر است.)
•    در صورتی که برای انجام عمل از روش بسته استفاده شود تورم ناشی از عمل در بینی نیز کاهش می یابد. ( مشاهده شده کسانی که به روش عمل باز عمل جراحی می شوند مدت زمان طولانی تری را باید برای رفع تورم منتظر بمانند.)

چه کسانی می توانند و چه کسانی نمی توانند از روش جراحی بسته استفاده کنند؟

 
۱٫    کسانی که در جراحی بینی نیازی به اقدامات جدی در ناحیه نوک بینی ندارند معمولا از روش عمل بسته جراحی می شوند.
۲٫    کسانی که مشکلاتی از دوران بچگی در ناحیه بینی خود ندارند مثل شکستگی، لب شکری بودن، انحرافات بینی و انواع مشکلاتی که می تواند بینی داشته باشد، جراحی بسته گزینه خوبی است. ( در صورت وجود چنین مشکلاتی نیاز است که از جراحی باز ستفاده شود.)
۳٫    کسانی که صرفا می خواهند قوز هایی که روی بینی است را بردارند جراحی بسته برای رفع این مشکل پاسخگوست.
۴٫    کسانی که برای بار دوم روش های ترمیمی را انجام می دهند نمی توانند از روش بسته استفاده کنند.
۵٫    در جراحی بینی های گوشتی نمی توان از روش بسته استفاده کرد.

چه چیز باعث می شود عمل زیبایی بینی موفق و رضایت بخشی را داشته باشیم؟

۱٫    اگر پوست بینی شما کیفیت و ظرافت داشته باشد بسیار بر نتیجه عمل تاثیر گذار است.
۲٫    معمولا اقدامات بعد از عمل از خود عمل کم اهمیت تر نیست. بدین جهت رعایت این نکات و اقدامات پس از انجام عمل بسیار نقش بسزایی در تعیین زیبایی و موفقیت عمل دارند.
۳٫    مهم ترین و اصلی ترین بخش جراحی بینی موفق قطعا مهارت و تجربه پزشک جراح است. همواره در مقالات متعدد ما به خوانندگان خود گوشزد کردیم هرگز تازمانی که فرایند تحقیق در خصوص بهترین متخصص زیبایی و جراحی بینی را به طور کامل طی نکرده اید هرگز زیبایی خود را به دست کسی نسپارید.

نکاتی بسیار ضروری در خصوص جراحی بینی

•    سوالی که همواره مخاطبان و متقاضیان انجام اعمال مختلف زیبایی از ما می پرسند این است که از روش بیهوشی استفاده کنند یا بی حسی. در پاسخ به این دسته از عزیزان باید گفت اولین عاملی که مهم است و باید به آن توجه کنید تشخیصی است که پزشک تان برای انجام یکی از این دو روش می گذارد.
•    حتما شرایط و اقدامات لازم پیش از عمل و بعد از عمل را رعایت کنید و در این زمینه نهایت همکاری را با پزشک خود داشته باشید  و در صورت بروز هر مشکلی به سرعت با پزشک معالج خود در میان بگذارید.

دکتر فاطمه مختاری فر جراح و متخصص گوش و حلق و  بینی در لرستان با علمی ترین و بروزترین تکنیک ها به درمان مشکلات مربوط به گوش، حلق و بینی می پردازد .  شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های تماس 09057569933-06642628147 حاصل فرمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

اقدامات لازم پیش از انجام جراحی زیبایی بینی

۱٫    به مدت ۱۵ روز استعمال دخانیات مثل قلیان و سیگار ممنوع است.
۲٫    استفاده از داروهایی مثل آسپرین ها و پروفن به مدت ۱۵ روز ممنوع می باشد. ( زیرا که خون را رقیق کرده و بعد از جراحی مدت زمان خونریزی را افزایش می دهد. )
۳٫    اگر نزدیک به زمان عمل بینی بیمار دچار سرماخوردگی شود پزشک معالج زمان جراحی را به تعویق می اندازد.
۴٫    همچون تمام جراحی های دیگر بیمار نباید هشت ساعت پیش از عمل مواد خوراکی استفاده کند.

 

سخن آخر

در مقام سخن آخر برآنیم که نکته ای بس ضروری را خدمت عزیزان و همراهان خود گوشزد کنیم.

همواره به عزیزان متقاضی عمل جراحی توصیه می شود که حتما پیش از انجام جراحی با پزشکان متخصص و دلسوز مشاوره های لازم را داشته باشند تا بتوانند در زمینه تصمیمی که می خواهند بگیرند آگاهی های لازم را داشته باشند. بسیاری از کسانی که تحت اعمال مختلف زیبایی خاصه زیبایی بینی قرار گرفتند پس از انجامش گفتند ما اطلاعات چندانی در خصوص عوارض عمل مان نداشتیم.

توصیه می شود حتما ریز به ریز و گام به گام قدم هایی که قرار است برای انجام اعمال خود پیش بروید را ابتدا بدانید سپس با نهایت همکاری با پزشک تان تحت عمل جراحی قرار بگیرید.

امید است که این مقاله توانسته باشد اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهد.

درباره drmokhtari

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید