بهترین جراح بینی بروجرد

جراحی بینی که با نام رینوپلاستی هم شناخته می شود به جراحی گفته می شود که به تغییر شکل یا بهبود عملکرد ساختار بینی می انجامد. این جراحی با اهداف درمانی هم انجام می گیرد. از جمله این دلایل می توان به بهبود تنفس از بینی یا اصلاح ساختار بینی در نتیجه آسیب یا نقص مادرزادی اشاره کرد. در اکثر موارد این جراحی می تواند به دلایل زیبایی انجام گیرد که در این صورت شکل بینی و ظاهر آن تغییر می کند.

تصمیم به انجام جراحی بینی

در صورتی که قصد انجام این جراحی را دارید با پزشک جراح خود مشورت کنید. در اغلب موارد قبل از انجام جراحی یک جلسه مشاوره با جراح باید انجام گیرد تا در این جلسه درباره قصد بیمار از جراحی و ظاهری که از شکل بینی در سر دارد  صحبت شود. فرد درباره اینکه از چه بخشی از بینی ناراضی است و اینکه چگونه باید تغییر کند صحبت می کند.

به خاطر داشته باشید که هیچ بینی ایده آل نیست. جراحی با اینکه به بهبود جنبه های مختلف صورت می پردازد، به برجسته کردن جنبه های مثبت ظاهر هم می انجامد. جراح پلاستیک درباره جزئیات بینی و اینکه بعد از جراحی بینی، ظاهر بینی چگونه تغییر می کند صحبت می کند.

پزشک ساختار بینی و دیگر جنبه های صورت را مورد بررسی قرار می دهد. پس از آن درباره واقع بینانه بودن انتظارات بیمار از جراحی صحبت می شود.

بهترین جراح بینی بروجرد
بهترین جراح بینی بروجرد

جراح بینی در بروجرد

یک جراح بینی با تجربه قبل از انجام جراحی بینی سلامت کلی بیمار را مورد بررسی قرار می دهد و درباره خطرات و عوارض این عمل صحبت می کند. بیمار باید با تمامی مشکلاتی که بعد از جراحی بینی با آن ها دست و پنجه نرم می کند، آشنا شود.

یکی دیگر از مسائل مهمی که پزشک باید به بیمار توضیح دهد هزینه جراحی بینی است. هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد جراح، هزینه های بیمارستان و کادر پزشکی، هزینه های مربوط به بیهوشی و هزینه های متفرقه برای بعد از جراحی بینی و داروهای مصرفی احتساب می گردد.

تکنیک های مختلف جراحی بینی

تکنیک های مختلفی برای جراحی بینی وجود دارد. زمانی که فرد تصمیم به انجام این جراحی می گیرد، جراح باید شرح کاملی از جراحی به بیمار بدهد.

دکتر فاطمه مختاری فر جراح بینی در لرستان با علمی ترین و بروزترین تکنیک ها به درمان مشکلات مربوط به گوش، حلق و بینی در بروجرد می پردازد. شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های تماس 09057569933-06642628147 حاصل فرمایید و یا به اینستگرام ایشان مراجعه نمایید.

 

هزینه جراحی بینی در بروجرد

اگر جراحی بینی با هدف درمانی انجام گیرد، می توان مسائل مربوط به بیمه را مورد بررسی قرار داد. بیمه های درمانی هزینه جراحی بینی با هدف اصلاح ساختار بینی و بهبود روند تنفس را مورد پوشش قرار می دهند. ولی در اغلب موارد جراحی های بینی به منظور زیبایی انجام می گیرند. بیشتر بیمه های درمانی اینگونه هزینه ها را تحت پوشش قرار نمی دهند.

نتیجه گیری

عمل بینی یکی از عمل های پیچیده است و نیاز به تبحر بالای جراح دارد. قبل از انجام این جراحی بهتر است که بررسی های لازم و مشورت های درستی انجام گیرد. به این ترتیب تصویر واضح تری از نتیجه جراحی به دست می آید. همچنین پس  از جراحی درصد رضایت بیمار بالاتر است.

منبع : https://www.webmd.com/beauty/cosmetic-procedures-nose-job-rhinoplasty#2

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =