دکتر فاطمه مختاری فر » بهترین جراح ترمیم بینی در لرستان

0 / 5. 0

۵ دقیقه
بهترین جراح ترمیم بینی در لرستان

بهترین جراح ترمیم بینی در لرستان

آنچه می خوانید...

بهترین جراح ترمیمی کیست؟ پزشک جراح ترمیمی بینی چه اقدامی انجام می دهد؟ ویژگی های بهترین جراح ترمیمی بینی کدامند؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که اکثر افراد انجام می دهند این است که در آغاز روند درمانی شان به دنبال بهترین متخصصین و پزشکانی هستند که می تواند به آن ها در زمینه مشکلات و بیماری هایشان کمک رسانی کند.

البته که این اقدام کاملا آگاهانه و هوشمندانه است و کاملا منطقی می باشد اما نباید این نکته را از نظر دور نگاه دارید که قطعا یک پزشک خوب جراحی ترمیمی بینی باید معیارها و ویژگی های بهترین جراح ترمیمی بینی را داشته باشد تا بتوانیم بگوییم بهترین جراح است.

در ادامه همین نوشتار به ذکر معیارها و ویژگی هایی می پردازیم که می توانید با لحاظ کردن انها در هنگام انتخاب پزشک تا حد زیادی موفقیت گزینش را تا حد قابل توجهی بالا ببرید.

بهترین جراح ترمیم بینی در لرستان

جراح ترمیمی بینی کیست؟

در واقع هر پزشکی که در حوزه جراحی زیبایی صورت و جراحی پلاستیک فعالیت می کند و جراحی بینی انجام می دهد توانایی انجام جراحی ترمیمی بینی را دارد.
در صورتی که جراحی بینی اولیه نتیجه مثبتی نداشته باشد جراحی مجدد تکرار می شود که جراحی ترمیمی بینی نامیده می شود. در این موارد می گوییم فرد جراحی بینی ثانوی یا جراحی ترمیمی بینی انجام داده است.
از این جهت که جراحی ترمیمی بینی بسیار حساس تر و دقیق تر از جراحی بینی اولیه است باید از سوی بهترین و معتبر ترین پزشکانی انجام شود که احتمال نتیجه نامطلوب و ناموفق به صفر درصد برسد.

بیشتر بخوانید
رینوپلاستی در لرستان

دکتر فاطمه مختاری فر جراح و متخصص گوش و حلق و  بینی در لرستان با علمی ترین و بروزترین تکنیک ها به درمان مشکلات مربوط به گوش، حلق و بینی می پردازد .  شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های تماس 09057569933-06642628147 حاصل فرمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

ویژگی های بهترین جراح ترمیمی بینی

در این بخش در صدد هستیم که بسیاری از ویژگی هایی که می توان در بهترین و معتبرترین پزشکان مشاهده کرد را به طور موردی و نیز با توضیحاتی تکمیلی در اختیار شما قرار دهیم.

در واقع زمانی که شما در هنگام انتخاب پزشک معیارهایی را در دست دارید می توانید به نتیجه ی گزینش درست و عاقلانه امیدواری بیشتری داشته باشید.

از جمله مهم ترین ویژگی های بهترین جراحی ترمیمی بینی

آگاهی و دانش در زمینه آناتومی کلی بینی و روند انجام جراحی ترمیمی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح خوب ترمیمی بینی باید داشته باشد، دانش عمیقی است که باید در زمیه فعالیت های حرفه ای خودش داشته باشد.
درواقع زمانی که جراح به خوبی با آناتومی بینی و نیز روند جراحی آشنا باشد می تواند برنامه جراحی بهتری برای روند جراحی طرح ریزی کند و درنهایت نتیجه ای مطلوب را برای شما پدید آورد.
دانش و آگاهی از مهم ترین معیارهایی است که باید در هنگام انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی مد نظر قرار دهید. برای اینکه در این زمینه آگاهی پیدا کنید می توانید با تحقیق در خصوص میزان تحصیلات و محل تحصیل وی اطلاعاتی بدست آورید.
خوش بختانه بسیارند تعداد پزشکانی که در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی توانستند تحصیلات عالیه ای داشته باشند.

نمونه کار بهترین جراح ترمیم بینی در لرستان
نمونه کار بهترین جراح ترمیم بینی در لرستان

مهارت عملی، تجربه و تبحر در پیاده سازی دانش
از مهم ترین معیارهایی که می توان برای یک جراح خوب ترمیمی بینی برشمرد این است که مهارت زیادی در زمینه پیاده سازی دانش خود داشته باشد.
در واقع زمانی که یک جراح ترمیمی بینی اطلاعات زیادی در زمینه نحوه جراحی ترمیمی بینی داشته باشد تا زمانی که توانایی پیاده سازی این اطلاعات را نداشته باشد نمی توان او را بهترین جراح ترمیمی دانست.
در واقع این توانمندی در بخش عملیاتی جراحی ترمیمی بینی محصول تجربه و سالیان زیادی فعالیت است که پزشکان می توانند در هر جراحی با بخشی از اطلاعات و شرایطی روبرو شوند که در بخش تئوری آن ها مطرح نمی شوند.
از این رو برای انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی حتما به مجرب ترین آنها مراجعه کنید تا روند جراحی موفقیت زیادی در پی داشته باشد.
اخلاق مداری و رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای در زمینه فعالیت
از مهم ترین ویژگی هایی که یک پزشک باید داشته باشد اخلاق مداری و وجدان کاری است. در حقیقت یک پزشک جراح ترمیمی بینی علاوه بر تمامی ویژگی های علمی و عملی باید از رعایت اصول اخلاقی غافل نباشد.
در بسیاری از موارد پزشکانی که به انجام اقدامات زیبایی می پردازند در صورتی که مشکلی ایجاد شود آن را مسئولانه می پذیرند و در صدد بر می آیند که به نحو احسن تمامی اقداماتی که برای بهبود وضعیت بیمار لازم راست را انجام دهند.

بیشتر بخوانید
کلیاتی در مورد عمل بینی

نتیجه گیری

در آخر به عنوان سخن پایانی باید این نکته را یادآور شویم جراحی ترمیمی بینی از جمله حساس ترین جراحی هایی است که حتما باید از سوی بهترین جراحانی انجام شود که در این زمینه فعالیت هایی داشته اند و کارنامه کاری قابل دفاعی دارند.
بسیاری از پزشکانی که امروز در این زمینه ها فعالیت می کنند به جهت آگاهی های زیادی که دارند می توانند گزینه های خوبی به عنوان جراح ترمیمی بینی باشند. اما باید توجه داشته باشید که باید حتما در انتخاب آنها نهایت دقت را داشته باشید تا در دام کسانی که تجربه کمتری دارند نیفتید.
پزشکان ناپخته و کم تجربه می توانند نتایج نامطلوب و ناموفقی را برای افراد پیش بیاورند. بنابراین این شمائید که باید کاملا مسئولانه و محتاطانه در قبال بدن وسلامتی و زیبایی خود برخورد کنید و بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

دکتر فاطمه مختاری فر

جراح و متخصص سر و گردن، گوش و حلق و بینی هستند. از جمله کارهای زيبايی سر و گردن شامل رینوپلاستیاتوپلاستيبلفاروپلاستی پروتز چانهلیفت صورت و گردنتزريق ژل و بوتاکسجراحی اندوسکوپیک سینوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =