دکتر فاطمه مختاری فر » تزریق بوتاکس در لرستان

0 / 5. 0

۳ دقیقه
تزریق بوتاکس توسط دکتر فاطمه مختاری فر

تزریق بوتاکس در لرستان

آنچه می خوانید...

تزریق بوتاکس

بوتاکس نوعی سم بوتولینیوم است که از تولید استیل کولین جلوگیری می نماید و موقتا ماهیچه را فلج می نماید و عضله دیگر منقبض نخواهد شد، با فلج کردن عضله ناحیه مورد نظر را از کنترل خارج می کند و قدرت انقباض و انبساط را از عضله آن ناحیه می گیرد در نتیجه بی حرکت بودن عضله موجب صاف شدن خطوط ناشی از فعالیت عضله خواهد شد.تزریق بوتاکس یکی از روش‌های به دست آوردن جوانی و زیبایی است که نسبت به بسیاری از اعمال جراحی هزینه کمتری دارد، بی‌خطر است و به سرعت و به راحتی در مطب پزشک انجام می ‌شود. آنچه در مورد بوتاکس اهمیت دارد این است که ظاهر فرد بعد از تزریق، همچنان طبیعی به نظر برسد.

 

تزریق بوتاکس در لرستان
تزریق بوتاکس در لرستان

کاندیدای مناسب تزریق بوتاکس

مردان و زنان که از سلامت جسمی خوبی برخوردارند. اگر باردار هستید یا در دوره‌ی شیردهی قرار دارید نباید بوتاکس را انجام دهید. در واقع بوتاکس شیوه‌ی درمانی جایگزینی برای جراحی‌های زیبایی مثل کشیدن پوست است.

 

دکتر فاطمه مختاری فر  جراح و متخصص گوش و حلق و بینی است .  شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های زیر  تماس حاصل فرمایید.

09057569933-06642628147

 

کاربرد تزریق بوتاکس

  • برطرف کردن چروک‌ های افقی پیشانی
  • از بین بردن خط خنده (از بینی تا گوشه های دهان)
  • برطرف کردن خط اخم بین ابروها

بوتاکس چگونه انجام می‌شود؟

تزریق بوتاکس در مطب پزشک انجام می شود و نیازی به هیچ نوع بیهوشی ندارد، به این صورت انجام می شود که بعد از پاک کردن پوست، پزشک به هر کدام از عضلات مورد نظر ماده‌ی بوتاکس را تزریق می ‌کند که کمتر از یک ساعت به طول می انجامد.

بیشتر بخوانید
پروتز چانه

پس از تزریق سیگنال‌هایی از عصب به عضله فرستاده می شود، در نتیجه، عضلات دیگر نمی‌توانند منقبض شوند. همین انقباض عضلات است که روی پوست روی عضله چروک ایجاد می‌کند. با شل شدن عضلات، چروک‌ها صاف می‌ شوند.

بعد از انجام بوتاکس می توانید بلافاصله به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید. بوتاکس به هیچ برش، بخیه یا باندپیچی نیاز ندارد.

داشتن مقداری کبودی، تورم یا قرمزی اطراف محل تزریق طبیعی می باشد.

نباید بعد از انجام بوتاکس تا چهار ساعت دراز بکشد و باید به مدت دوازده ساعت از مالش دادن ناحیه درمان اجتناب کنند، چرا که ممکن است محلول تزریق شده به سمت سایر نقاط بدن حرکت کند.

اکثر بیماران می‌گویند که نتایج درمان حدود ۴ تا ۶ ماه محسوس است و برای ماندگاری باید طی فواصل زمانی تزریق بوتاکس را تکرار کنید .

هزینه‌ی تزریق بوتاکس در لرستان

هزینه تزریق بوتاکس به ناحیه تزریق، پزشک و میزان محلول مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب بستگی دارد.

 

دکتر فاطمه مختاری فر

جراح و متخصص سر و گردن، گوش و حلق و بینی هستند. از جمله کارهای زيبايی سر و گردن شامل رینوپلاستیاتوپلاستيبلفاروپلاستی پروتز چانهلیفت صورت و گردنتزريق ژل و بوتاکسجراحی اندوسکوپیک سینوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =