دکتر فاطمه مختاری فر » همه چیز در مورد تزریق بوتاکس پیشانی

0 / 5. 0

۳ دقیقه
تزریق بوتاکس پیشانی در لرستان

همه چیز در مورد تزریق بوتاکس پیشانی

آنچه می خوانید...

تزریق بوتاکس پیشانی در لرستان

مسلماً حالت چهره می تواند بسیاری از احساسات شما را بازگو نماید. عصبانی شدن، تعجب کردن و ناراحت شدن همه و همه  بر روی  کیفیت پوست شما تأثیر گذار می باشند. با اخم کردن و چین خوردن پیشانی به مرور زمان ممکن است چروک های ریزی در این ناحیه ایجاد شده و خطوط محوی در این ناحیه پدیدار گردد.
لذا در صورت عدم رسیدگی به موقع، این چروک های ریز می توانند تبدیل به خطوط عمیقی گردند که نیازمند درمان های جدی تری هستند. با تزریق بوتاکس پیشانی می توان تا حد زیادی از عمیق شدن خط و خطوط پوست پیشگیری کرده و چین و چروک ها را بهبود بخشید. بوتاکس قابل تزریق به اطراف چشم و لب ها، قسمت بالایی پیشانی، و میان دو ابرو می باشد. لازم به ذکر است که این ماده مورد تأیید سازمان FDA بوده و در صورتیکه تزریق توسط پزشک متخصص انجام پذیرد، هیچ خطری سلامتی شما را تهدید نمی کند.

تزریق بوتاکس پیشانی در لرستان
به طور کلی تزریق بوتاکس یکی از تکنیک های جوانسازی صورت بوده و می تواند عضلات نواحی مورد تزریق را ریلکس کرده و چین و چروک های آن را کاهش دهد. بوتاکسی که به صورت تزریق می شود، به طور موقتی عضلات آن را فلج می نماید. هدف اصلی از تزریق بوتاکس پیشانی، از بین بردن و مهارکردن خطوط افقی در این ناحیه و خطوط عمودی بین دو ابرو می باشد.

دوز مناسب برای تزریق بوتاکس پیشانی

در ذیل به برخی از دوز های مجاز برای تزریق بوتاکس در ناحیه پیشانی اشاره می نماییم. البته این دوز از ماده تزریقی به میزان زیادی به تصمیم پزشک متخصص و شدت عارضه و چین و چروک های صورت بستگی دارد.
•    به منظور ترمیم خطوط افقی پیشانی، معمولاً 20 واحد از بوتاکس مناسب می باشد.
•    برای خطوط 11 پیشانی که فی مابین دو ابرو قرار دارد، معمولاً 20 واحد از بوتاکس مناسب می باشد.
لذا با توجه به توضیحات فوق، 40 واحد از بوتاکس برای کل پیشانی توصیه می شود.
در هر بار پرکردن سرنگ تزریق، بین 50 الی 200 واحد از بوتاکس قابل انتقال می باشد. لذا برای هر بار تزریق بوتاکس به ناحیه مورد نظر، 4 واحد از بوتاکس به صورت انتقال پیدا می کند. با توجه به اینکه بر روی پیشانی معمولاً 5 نقطه برای تزریق بوتاکس انتخاب می شود، نتیجه آنکه در مجموع 20 واحد از بوتاکس برای بازسازی پیشانی لازم می باشد.

بیشتر بخوانید
اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس پیشانی یکی از روش های پرطرفدار جوانسازی پوست می باشد. دکتر فاطمه مختاری فر جراح بینی در لرستان با علمی ترین و بروزترین تکنیک ها به درمان مشکلات مربوط به گوش، حلق و بینی می پردازد .  شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های تماس 09057569933-06642628147 حاصل فرمایید و یا به اینستگرام ایشان مراجعه نمایید.

در جلسه اول تزریق بوتاکس، پزشک متخصص کم ترین دوز را برای شما انتخاب می نماید. وی معمولاً دو الی 4 هفته را برای بررسی میزان تأثیرگذاری بوتاکس بر روی پوست صورت شما صبر می نماید. در صورتیکه مشکل خاصی برای شما در طول این مدت به وجود نیامد، شما می توانید در مراجعه بعدی دوز بیش تری از بوتاکس را دریافت نمایید. در جلسات بعدی و با توجه به میزان پاسخ دهی پوست شما نسبت به درمان های انجام شده، پزشک متخصص شما در مورد میزان تزریق بوتاکس تصمیم گیری می نماید.

کلام آخر

تزریق بوتاکس پیشانی یکی از روش های پرطرفدار جوانسازی پوست می باشد. شما می توانید به منظور حداقل سازی عوارض جانبی این تکنیک، به یک پزشک متخصص مراجعه نمایید.

دکتر فاطمه مختاری فر

جراح و متخصص سر و گردن، گوش و حلق و بینی هستند. از جمله کارهای زيبايی سر و گردن شامل رینوپلاستیاتوپلاستيبلفاروپلاستی پروتز چانهلیفت صورت و گردنتزريق ژل و بوتاکسجراحی اندوسکوپیک سینوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =