دکتر فاطمه مختاری فر » جراحی لیفت صورت در لرستان

0 / 5. 0

۳ دقیقه
لیفت صورت و گردن

جراحی لیفت صورت در لرستان

آنچه می خوانید...

جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت و گردن برای فرادی که پوست شل و افتاده ای دارند و چین و چروک زیادی بر روی پوست صورت آن ها وجود دارد انجام می شود که با این عمل چربی های اضافی برداشته می شود، عضلات زیرین کشیده و فیکس میشود و پوست صورت و گردن نیز کشیده خواهد شد.

لیفتینگ صورت با کشیدن پوست صورت و همچنین گردن باعث می شود فرد جوان تر به نظر برسد به عبارت دیگر با انجام این عمل جوانی از دست رفته شخص به او باز خواهد گشت.

<;p style="text-align: right;">برای کسب نتایج مطلوب و مورد رضایت به بهترین جراح لیفت صورت مراجعه نمایید تا جراحی جوانسازی صورت را بدون هیچ عارضه احتمالی انجام دهید.

دکتر فاطمه مختاری فر  جراح و متخصص گوش و حلق و بینی است .  شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های زیر  تماس حاصل فرمایید.

09057569933-06642628147

 

 

دلایل افتادگی و تغییر پوست صورت

  • افزایش سن
  • کاهش وزن
  • استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی
  • برخورد مستقیم با نور آفتاب به مدت زیاد
  • وراثت

به طور کلی در کودکی حالت ارتجاعی  پوست زیاد بوده ، این ارتجاعی بودن به علت سطح وسیعی از چربی است که زیر پوست قرار دارد با افزایش سن در افراد به مرور در پوست یک حالت شل شدگی به همراه چین و چروک ایجاد می شود که قابلیت ارتجاعی  پوست کاهش یافته و از چربی های زیر پوست کاسته می شود.

این روند باعث می شود بافت های اطراف چشم و فک پایینی دچار شل شدگی شوند و چهره فرد اخمو و خسته به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید
همه چیز در مورد تزریق بوتاکس پیشانی
جراحی لیفت صورت در لرستان
جراحی لیفت صورت در لرستان

مزایای جراحی لیفت صورت

  • برطرف کردن چروک های اطراف دهان
  • در صورتی که پوست صورت کشیده شود فک به سمت بالا کشیده می شود.
  • لیفت گردن و غبغب با برداشتن چربی گردن و زیر چانه باعث صاف و سفت شدن پوست شل گردن می شود.
  • با کشیدن پوست ،صورت تا حد مطلوبی سفت و بدون چین و چروک خواهد بود.

روش جراحی لیفت صورت

در این روش با ایجاد یک برش، پوست آزاد و سپس بافت نرم زیر پوست جمع و فیکس می گردد که  باعث کشش پوستی می شود و پوست اضافی برداشته شده و بخیه زده می شود.

در مواردی لیپوساکشن گردن عموما با لیفت صورت یا لیفتینگ گردن انجام می گیرد، زیرا لیپوساکشن به سفت شدن بیشتر پوست و از بین رفتن هر گونه چربی اضافه کمک می کند.

هزینه جراحی لیفت صورت در لرستان

هزینه لیفت صورت و گردن در افراد مختلف بسته به روش درمان، معاینات و آزمایش‌های لازم قبل از جراحی، دستمزد جراح، تجهیزات مورد نیاز برای جراحی و هزینه کلینیک تعیین می شود.

 

دکتر فاطمه مختاری فر

جراح و متخصص سر و گردن، گوش و حلق و بینی هستند. از جمله کارهای زيبايی سر و گردن شامل رینوپلاستیاتوپلاستيبلفاروپلاستی پروتز چانهلیفت صورت و گردنتزريق ژل و بوتاکسجراحی اندوسکوپیک سینوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =