دکتر فاطمه مختاری فر » جوانسازی چشم یا بلفاروپلاستی با پلکسر

0 / 5. 0

۴ دقیقه
بلفاروپلاستی با پلکسر در خانم ها

جوانسازی چشم یا بلفاروپلاستی با پلکسر

آنچه می خوانید...

بلفاروپلاستی با پلکسر

افتادگی پلک می تواند در پی افزایش سن و یا عوامل ژنتیکی به وجود بیاید و از زیبایی و جذابیت چشم های شما بکاهد. این عارضه می تواند تا جایی پیش رود که موجب تاری دید شده و فعالیت های روزمره را تحت تأثیر قرار دهد. شاید اولین راهکاری که به ذهن هر شخصی خطور می کند، استفاده از کرم های زیبایی باشد. ولی این کرم ها عمدتاً کاربرد پیشگیری کننده دارند و نقش موثری در افتادگی ها و چین و چروک های شدید و عمیق صورت بازی نمی کنند.

بلفاروپلاستی-با-پلکسر
بلفاروپلاستی-با-پلکسر

بلفاروپلاستی با دستگاه پلکسر انقلابی در لیفت صورت در ناحیه اطراف چشم به حساب می آید. زیرا این روش غیر جراحی می تواند تأثیرات مثبت زیادی را در بافت پوست نواحی اطراف چشم ها ایجاد نماید. در روش بلفاروپلاستی با کمک جراحی بخش اضافی پوست پلک بالایی و بافت چربی آن به وسیله تیغ جراحی خارج می شود. سپس قسمت های باز شده به هم آورده می شوند و قسمت های آویزان پلک ها برای همیشه برطرف می شوند.
بلفاروپلاستی به روش جراحی، خطرات وعوارض جانبی خودش را دارد. خطرات مربوط به بیهوشی یکی از عوارض جانبی این جراحی می باشد.

بلفاروپلاستی با پلکسر چگونه است؟

پروسه بلفاروپلاستی با پلکسر حدود 30 الی 40 دقیقه به طول انجامیده و شما می توانید پس از اتمام کار بلافاصله به فعالیت های روزانه تان باز گردید. کمی تورم و قرمزی دور چشم ها پس از بلفاروپلاستی با پلکسر طبیعی بوده و شما می توانید نواحی مورد نظر را با گذاشتن عینک دودی بر چشمانتان به خوبی پوشش دهید. این تکنیک معمولاً در یک جلسه انجام شده و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد.
جراح متخصص به منظور راحتی بیش تر شما در حین درمان از کرم های بی حسی و یا بی حسی های ناحیه ای در محدوده مورد نظر استفاده می کند. زمانیکه این بی حسی ها اثر کرد، شما کوچکترین دردی را احساس نخواهید نمود.

بیشتر بخوانید
بلفاروپلاستی در لرستان

بلفاروپلاستی با دستگاه پلکسر انقلابی در لیفت صورت در ناحیه اطراف چشم به حساب می آید. دکتر فاطمه مختاری فر جراح بینی در لرستان با علمی ترین و بروزترین تکنیک ها به درمان مشکلات مربوط به گوش، حلق و بینی می پردازد .  شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های تماس 09057569933-06642628147 حاصل فرمایید و یا به اینستگرام ایشان مراجعه نمایید.

 

بلفاروپلاستی با جراحی یا پلکسر

جراحی لیفت پلک یا بلفاروپلاستی شامل از بین بردن و یا بازسازی کردن بافت های پوست پلک می شود. برای انجام دادن این جراحی، جراح شما می بایست از تجربه خوبی در این زمینه برخوردار باشد و این پروسه تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی صورت پذیرد.
بی حسی موضعی عوارض جانبی کم تری نسبت به بیهوشی عمومی دارد. همچنین خود جراحی بلفاروپلاستی نیز ممکن است خطراتی که در تمامی جراحی ها وجود دارد، همچون خونریزی و تورم بیش از حد را به دنبال داشته باشد. علاوه بر این نتیجه حاصل از این جراحی می تواند غیر قابل قبول باشد و یا پروسه بهبودی روند پیچیده ای به خود بگیرد. همچنین افتادگی و پتوز پلک و خشکی چشم از دیگر عوارض بلفاروپلاستی با جراحی می باشند.
پلکسر روشی غیر جراحی برای بازسازی پلک ها بوده که تحت بی حسی موضعی انجام می پذیرد و نیازی به مصرف داروهای مسکن جهت التیام درد پس از اتمام پروسه ندارد. در این تکنیک برشی در ناحیه پلک ها صورت نگرفته و عوارض ناشی از این روش بسیار محدود و نزدیک به صفر می باشد.
تورم در ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته و نیز پیچیده شدن روند بهبودی می تواند از عوارض بلفاروپلاستی با پلکسر باشد. اما گفتنی است  که دوران نقاهت این روش نسبت به روش جراحی بسیار کوتاه تر است.
بیماران زمان مراجعه به جراح متخصص این سوال را می پرسند که “کدام روش برای بلفاروپلاستی پیشنهاد می شود؟”
در پاسخ باید گفت: در صورتیکه نمی خواهید تحت جراحی و بیهوشی عمومی قرار گیرید، پلکسر بهترین روش جایگزین برای انجام بلفاروپلاستی خواهد بود. همچنین اگر چشم های پف کرده ای دارید و می خواهید پس از درمان در کوتاه ترین زمان ممکن به محل کار خود بازگردید، پلکسر پیشنهاد خوبی برای شما می باشد.

دکتر فاطمه مختاری فر

جراح و متخصص سر و گردن، گوش و حلق و بینی هستند. از جمله کارهای زيبايی سر و گردن شامل رینوپلاستیاتوپلاستيبلفاروپلاستی پروتز چانهلیفت صورت و گردنتزريق ژل و بوتاکسجراحی اندوسکوپیک سینوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =