دکتر فاطمه مختاری فر » متخصص گوش و حلق و بینی در لرستان

0 / 5. 0

۴ دقیقه
متخصص گوش و حلق و بینی خوب در لرستان

متخصص گوش و حلق و بینی در لرستان

آنچه می خوانید...

متخصص گوش و حلق و بینی در لرستان

اوتوراینولارینگولوژیست ها یا همان متخصصان گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در حوزه درمان و مدیریت بیماری ها و اختلالات گوش، حلق و بینی و ساختارهای وابسته به آن ها و همینطور کلیه جراحیهای زیبایی ناحیه سر و صورت و گردن تخصص دارند. این پزشکان در موارد نیاز، به انجام جراحی های لازم در این نواحی می پردازند.

بیماری های گوش و حلق و بینی در افراد با هر سن و سالی و هر جنسیتی می تواند رخ دهد. یکی از شایع ترین علل مراجعه بیماران به متخصصان گوش و حلق و بینی مشکلات شنوایی، گوش درد و یا عفونت گوش و انسداد بینی است.

بیشتر وضعیت های اوتولارینگولوژی با یک معاینه فیزیکی تشخیص داده می شوند.

 

متخصص گوش و حلق و بینی در لرستان
متخصص گوش و حلق و بینی در لرستان

حوزه درمانی متخصص گوش و حلق و بینی

این پزشکان در نواحی گوش، حلق و بینی تخصص دارند. مطالعه ای که بر روی این حوزه صورت گرفته است به بیشتر از 50 سال می رسد و بر روی بیماری های سر و گردن هم تمرکز دارد.

–    گوش ها – درمان مشکلات شنوایی کاملاً مختص متخصصان گوش و حلق و بینی است.

–    بینی – سینوزیت مزمن یکی از شایع ترین موارد است. درمان انسداد بینی شامل درمان آلرژی ، درمان مشکلات بویایی و … است.

–    گلو – تشخیص و درمان بیماری های حنجره و گلو به عهده متخصصان گوش و حلق و بینی است. بسیاری از مشکلات صوتی و اختلالات در بلع را این پزشکان درمان می کنند.

بیشتر بخوانید
لیفت بینی با نخ در لرستان

–    سر و گردن – متخصص گوش و حلق و بینی در حوزه درمان بیماری ها و اختلالات صورت، سر و گردن هم تخصص دارد. برای مثال این متخصصان بسیاری از بیماری های عفونی یا تغییر شکل ها و انواع سرطان ها را در این نواحی درمان می کنند. برای درمان این مشکلات نیاز به انجام انواع جراحی ها می باشد.

برخی از متخصصان گوش و حلق و بینی در یک حوزه درمانی خاص تخصص دارند و برخی در تمامی حوزه ها تجربه و تخصص های لازم را دارند.

از جمله این موارد :

–    درمان آلرژی ها با استفاده از داروها و روش ایمونوتراپی یا …
–    انجام جراحی بر روی صورت، گردن و یا گوش به دلایل زیبایی، بهبود عملکرد یا با هدف بازسازی
–    درمان یا برداشتن تومورهای سر و گردن مانند بینی یا گلو
–    درمان بیماری های گلو
–    درمان بیماری های گوش مانند عفونت گوش، تومورهای گوش و بیماری های مرتبط با اعصاب عبوری از ناحیه سر و گردن که بر شنوایی و تعادل تاثیر می گذارد.
–    درمان بیماری های مادرزادی و اختلالات خاص در کودکان
–    درمان بیماری های بینی و سینوس ها

دکتر فاطمه مختاری فر جراح و متخصص گوش و حلق و  بینی در لرستان با علمی ترین و بروزترین تکنیک ها به درمان مشکلات مربوط به گوش، حلق و بینی می پردازد .  شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره های تماس 09057569933-06642628147 حاصل فرمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

 

نتیجه گیری

متخصصان گوش و حلق و بینی بیماری ها و وضعیت های بسیاری را درمان می کنند و از روش های جراحی و … برای درمان بیماران خود کمک می گیرند. این پزشکان در زمینه درمان بیماری های سر و گردن و همینطور انجام کلیه جراحیهای زیبایی در حوزه سر و گردن مثل جراحی زیبایی بینی،پلک،گوش،لیفت صورت و گردن،لیفت ابرو،تزریق فیلر و بوتاکس و….  تجربه و تخصص دارند و با استفاده از به روزترین تکنیک های جراحی می توانند به درمان بیماری های سر و گردن بپردازند.

بیشتر بخوانید
تیپ پلاستی یا جراحی نوک بینی

 منبع : https://www.medicalnewstoday.com/articles/287230.php

دکتر فاطمه مختاری فر

جراح و متخصص سر و گردن، گوش و حلق و بینی هستند. از جمله کارهای زيبايی سر و گردن شامل رینوپلاستیاتوپلاستيبلفاروپلاستی پروتز چانهلیفت صورت و گردنتزريق ژل و بوتاکسجراحی اندوسکوپیک سینوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفده =